Olemme kehittäneet huippunopean konseptointipalvelun tuotekehityksen nopeuttamiseksi. Projektit aloitetaan maanantaina ja päätetään saman viikon perjantaina. Maanantaina tiedetään tehtävä muutamalla sanalla kuvattuna ja kaiken sujuessa suunnitellusti perjantaina on jo tuotteen pikamallit kädessä pyöriteltävänä.
Perinteisillä menetelmillä vastaavaan tulokseen päästään useiden viikkojen tai kuukausien työskentelyllä. Projektit on mahdollista vetää läpi menestyksekkäästi näin lyhyessä ajassa Buorren pitkälle kehitetyn toimintakonseptin, tehokkaan työskentelytavan ja sujuvan kommunikoinnin ansiosta.
Tällaisen projektin olemme toteuttaneet mm. Serrekselle. Ota yhteyttä - kerromme mielellämme lisää, mitä viikon konseptoinnilla on mahdollista saada aikaan! Jokainen tunti, jolloin tuote ei vielä ole markkinoilla, tuottaa tappiota.